Gemeentelijk Inkoop Platform

De afgelopen weken heeft de eerste Perikles Advies Groep (PAG) van dit collegejaar in opdracht van het Gemeentelijk Inkoop Platform gewerkt aan een rapport over de kwantitatieve capaciteit van de gemeentelijke inkoop. De gemeentelijke inkoop omhelst veel: van het kopen van nietmachines voor het gemeentekantoor tot aan het aanschaffen van vuilniswagens. De PAG heeft geprobeerd de organisatie en omvang van de gemeentelijke inkoop in kaart te brengen. Op 19 april is dit adviesrapport gepresenteerd op een bijeenkomst van het Gemeentelijk Inkoop Platform. Aanwezigen reageerden zeer enthousiast en wij zelf vonden het een leerzaam, maar ook heel leuk project om te mogen doen.

Koos Beumer, Erwin de Craen, Iris Dedding, Sophie Derksen, Sander Legen, Sebastian Wijnands

Bekijk hier het rapport:

GIP Gemeenten en Inkoop onderzoeksrapport