Meld je aan voor het Research Project

Wil jij 6 weken lang onderzoek doen in Griekenland? Veel leren, maar ook leuke dingen doen? Je winterdip skippen? Meld je dan aan voor het Research Project!

We zullen in periode 2 (9 november tot en met 23 december) van volgend studiejaar afreizen naar Griekenland. We doen daar onderzoek naar het thema ‘adaptive governance’. Denk aan thema’s als de invloed van klimaatverandering, de economische crisis en migratiecrisis die een grote rol spelen in het Griekse samenleving. Hierbij ga je in duo’s of trio’s helemaal zelf je onderzoek opzetten en uitvoeren. Ter voorbereiding volg je vanaf 13 mei onderwijs aan het eind van de maandag (17.00-19.00).

Ben jij enthousiast geworden? Meld je dan aan! Dit kan door een CV en een motivatiebrief (max. 1,5 A4) naar researchproject@svperikles.nl te sturen. Heb je nog vragen of wil je nog meer informatie? Spreek Femke of een van de commissieleden aan, stuur een appje of mail met je vraag naar researchproject@svperikles.nl.

We zien jullie aanmeldingen graag tegemoet!

Liefs,

De Research Project commissie

p.s. een vereiste om mee te gaan is dat je KO hebt afgerond of nog gaat afronden dit collegejaar.