Mart in Lissabon

Wat prachtig om jou middels dit blog mee te nemen in mijn grote avontuur! 

Lissabon is fantastisch relaxt! Surfweekendjes in Peniche, spotgoedkope biertjes in de Bairro Alto (Europa’s grootste kroegdichtheid), tripjes naar de Azoren, ongeveer 7 uur les per week, zomerse BBQ’tjes, prachtig weer, een leerzame uni, heerlijke feestjes tot vroeg in de ochtend en hilarische multiculturele internationale mensen om je heen: dit alles is slechts een greep uit de geweldige exchange ervaring! Het leven hier is anders, het is leven in bewuste rust. Tijd voor boeken lezen, lekker koken, muziek maken, ontmoeting, sporten, socializen, uiteten, filosoferen, wandelingetjes maken, lokale marktjes bezoeken zonder je mail te checken, naar je werk te moeten, of toch even je gezicht laten zien op dat ene sociaal verplichte event. Dit leventje gun je iedereen! De universiteit staat erg goed aangeschreven ,en terecht, want de kwaliteit van het onderwijs is super. Medestudenten leer je al snel kennen door het erasmusprogramma van de universiteit, internationale studentenorganisaties als ESN, huisfeestjes en de kroegjes. Een semester in Portugal kenmerkt zich dan ook door zowel persoonlijke als academische groei. Het is zelfs zo mooi, dat ik er snel weer van ga genieten. Ik vertel je er bij interesse graag meer over, voel je vrij mij te contacteren. Overweeg Lissabon, het zal je zeker niet teleurstellen!

Hartelijke groet,

 

Mart