Word vriend van Perikles

Als Vriend van Perikles ben je verbonden aan de vereniging en zorg je er onder andere voor dat de activiteiten nog beter georganiseerd kunnen worden door jaarlijks een kleine financiële bijdrage te leveren. We hopen op deze manier de binding tussen Perikles en betrokkenen te versterken en de vereniging vooruit te brengen, je hebt daarnaast de mogelijkheid om viermaal per jaar ons verenigingsblad thuis te ontvangen! Dus wil je de vereniging een warm hart toedragen? Word dan Vriend van Perikles! Vul hieronder je gegevens in en verzend het formulier. Je aanmelding komt dan binnen bij Perikles.

4 weken voordat het bedrag wordt afgeschreven van je rekening ontvang je een reminder. Je kunt je te allen tijde afmelden als Vriend van Perikles, dit kun je doen door een mail te sturen naar info@svperikles.nl met vermelding van je naam en jaarlijkse bijdrage.

Natuurlijk kun je ook eenmalig een bedrag overmaken naar Perikles. Als jij een eenmalig geldbedrag aan Perikles wilt doneren, klik dan hier.

  • De minimale bijdrage is €10,00. Lagere bedragen zullen niet in behandeling worden genomen.
    Door deze optie aan te vinken machtig je sv Perikles het genoemde bedrag jaarlijks te incasseren van je rekening.
  • Vul hier de plaats van de hoofdvestiging van uw bank in.