Vacature: Student-assistent Becoming Adults

Bij Becoming Adults zijn we op zoek naar een student-assistent die het leuk vindt om te helpen bij het opzetten van thematische onderzoeksbijeenkomsten (zoals deze) en coffee dates voor onderzoekers die binnen de UU bezig zijn met thema’s die gerelateerd zijn aan het volwassen worden in onze complexe wereld. Je taken zijn bijvoorbeeld het uitnodigen van onderzoekers voor de coffee dates, hun proces monitoren, onderzoekers die geïnteresseerd zijn om een thematische bijeenkomst op te zetten te spreken en mee te denken met hun ideeën, alle organisatorische dingen regelen rondom zo’n bijeenkomst, etc. De aanstelling (ongeveer 8 uur per week) kan per direct ingaan. De voorkeur gaat uit naar een derdejaars of masterstudent. De lengte van de aanstelling is in overleg. Wil je meer weten of ben je geïnteresseerd? Laat het ons weten via becomingadults@uu.nl. We zijn benieuwd!