Vacature Bestuurslid UniPartners Utrecht

Vacature Bestuurslid UniPartners Utrecht

Bedrijfsinformatie

UniPartners Utrecht is een ambitieus en dynamisch adviesbureau met als doel het bedrijfsleven van academische kennis te voorzien en studenten praktijkervaring te bieden. Al sinds 2006 werken onze studentbestuurders onwijs hard om studenten de kans te bieden om als consultant ervaring op te doen in het bedrijfsleven.

Functieomschrijving

UniPartners Utrecht zoekt nieuwe bestuursleden vanaf februari 2020!

Tijdens een bestuursjaar bij UniPartners Utrecht run je samen met je medebestuurders jouw eigen onderneming. Door het uitgebreide netwerk van UniPartners kom je in contact met veel verschillende organisaties en bedrijven. Op deze manier vergroot je jouw netwerk binnen én buiten Utrecht en doe je veel ervaring op binnen het bedrijfsleven.

Naast het hebben van een interne functie binnen het bestuur van UniPartners Utrecht, fungeert iedereen ook als projectmanager. Door de vele trainingen en workshops bij diverse bedrijven krijg je de kans om je te ontwikkelen op zowel persoonlijk als professioneel gebied.

Functie-eisen

Ben jij:

  • Minimaal 20 uur in de week beschikbaar voor het komende jaar?
  • Ondernemend, enthousiast en pro-actief?
  • Op zoek naar praktijkervaring buiten je studie?

Wil jij:

  • Je eigen onderneming runnen?
  • Exclusieve trainingen volgen?
  • Samenwerken in een enthousiast team?
  • Ervaring opdoen in projectmanagement en consultancy?
  • Deel uitmaken van een landelijk netwerk?

Enthousiast geworden? Reageer dan vóór 09 december 23:59 door te solliciteren via onderstaande knop.

Wil je meer weten over wat het inhoudt om een bestuursjaar te doen bij UniPartners Utrecht? Stuur dan een mailtje naar ryanne.pisa@unipartners.nl en kom langs voor een kop koffie bij ons op kantoor.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Top
X