Traineeship Bewegin: Verandermanagement

Traineeship Verandermanagement

Of je nu al weet wat je wilt of nog zoekende bent: voor een vliegende start kom je in Bewegin. In dit uitdagende traineeship vind je wat jij nodig hebt om jezelf pijlsnel te ontwikkelen. Welkom bij dé kickstart van jouw carrière!

De bullets bewijzen het:

– Uitdagend werk met veel vrijheid
– Starten in de rol van consultant
– Aan de slag met verandermanagement en organisatieontwikkeling
– Werk met impact in de publieke sector
– Wekelijks persoonlijke begeleiding
– Super veel gezelligheid!

En de voorwaarden zijn ook lekker:

– Een goed salaris: € 2.430 (+ groei)
– NS Business Card
– Goede pensioenregeling
– € 25.000 investering in jouw begeleiding en opleiding

Op maat voor jou

Bewegin maakt een feestje van jouw start. Wij zijn namelijk een echte ontwikkelorganisatie: ons traineeship staat 2 jaar lang volledig in het teken van jouw ontwikkeling. En samen met jou brengen we ontwikkeling op gang bij onze opdrachtgevers.

Als je werkt bij Bewegin, dan kies jij je eigen pad. Je krijgt een vrije rol bij een van onze opdrachtgevers, waarin je uitvoerende taken combineert met jouw eigen veranderopdracht. Geholpen door de support van jouw persoonlijke begeleider én 30+ trainingen maak je sprongen vooruit.

Heerlijk toch: bij Bewegin groei jij als professional én als persoon. Volledig vanuit jouw talenten en ambities. En dat in een avontuurlijk traineeship waarin je alles meekrijgt wat je nodig hebt om jezelf te blijven ontwikkelen. Echt het mooiste werk!

Kiezen voor jouw talent

Als jij nu wilt starten met werken, dan ligt de wereld aan je voeten – en dat is precies wat starten zo lastig kan maken. Daarom kijken we bij Bewegin naar jouw talent – de reden om te kiezen voor Bewegin:

– Omdat je ambities hebt als consultant – bij ons start je als junior organisatieontwikkelaar

– Omdat je nog niet precies weet wat je wilt – bij ons ontdek je het

– Omdat je weet dat je nog lang niet bent uitgeleerd – bij ons blijf je leren

– Omdat je zoekt naar werk met impact – bij ons verbeter je de publieke sector

En dit ben jij

Energie, persoonlijkheid, ambitie. Dat vinden we mooi. Als jij zin hebt in een mooi avontuur, dan gaan wij het graag met jou aan. Daarbij kijken we naar:

– Een afgeronde opleiding HBO of WO

– Oog voor anderen: je maakt graag verbinding

– Zin in ontwikkeling: van jezelf én anderen

– Weinig tot geen ervaring – daarom kies je juist voor Bewegin

– Affiniteit met organisatieontwikkeling en verandermanagement

Jij bent aan zet
Ben jij klaar om te vliegen? Dan is dit jouw ideale startbaan. Kies voor jouw ontwikkeling en kies voor jouw talent. Sluit je aan bij onze energieke groep talenten – ambitieuze starters die net als jij willen knallen met hun ambities. Kom in Bewegin!

> Direct solliciteren

> Eerst even kennismaken

> Bezoek een event

Check www.bewegin.nl/starters of bel naar 030 22 721 32.