Stagiair Talent Acquisition (intern)

Stagiair Talent Acquisition (intern)

Als je het ons vraagt, is Frisse Blikken de leukste werkgever van Nederland! En dus zou je denken, die toekomstige toppers komen vanzelf naar ons toe. Echter, met het oog op de huidige arbeidsmarkt en veranderende wensen en verwachtingen is het niet zo makkelijk als het klinkt. Het juiste verhaal vertellen om zo de meest geschikte starters aan onze candidate journey te laten beginnen is de focus van Talent Acquisition. Als stagiair vervul je hierin een centrale rol.

De stagiair Talent Acquisition is het gezicht en de eerste contactpersoon van Frisse Blikken richting onze doelgroep. Je probeert ons verhaal, onze visie en de verwachtingen zo helder en consistent mogelijk te vertellen. Je investeert veel in de relaties met de kandidaten om een zo goed mogelijk beeld op te doen en om ze vooral ‘thuis te laten voelen’ wanneer ze de Blikhut (onze werkplek) bezoeken. Met vragen rondom de sollicitatieprocedure komen ze bij jou terecht en daarnaast ben je ook actief betrokken bij het organiseren van onze inhouse-events. Verder denk je mee over hoe we onze candidate journey verassend en vernieuwend kunnen houden en ondersteun je interne projecten.

Een greep uit het takenpakket

 • Organiseren van diverse recruitment events
 • Contact onderhouden met potentiële toekomstige Frisse Blikkers
 • Meedenken over en uitvoeren van interne projecten op het gebied van talent acquisition
 • Staan op carrière-evenementen en trainingen geven
 • Voeren van sollicitatiegesprekken

Droom

83% van alle studenten heeft de ambitie om zelf te ondernemen, maar weinig mensen grijpen daadwerkelijk de kans. Frisse Blikken is er om ondernemend talent en de nieuwe generatie te versnellen en daarmee organisaties te helpen. Als stagiair pluk je hier ook zeker de vruchten van, bijvoorbeeld in je persoonlijke ontwikkelprogramma.

Wat vragen we?

Een student met interesse in HR-vraagstukken. Je hebt uitstekende sociale antennes en heldere communicatie is een kernkwaliteit van je. Verder ben je:

 • Een organisatieheld
 • Zelfstandig en sta je stevig in je schoenen
 • Vaardig met plannen en structuur aanbrengen
 • Verbindend en betrokken
 • Creatief

Wat bieden we jou?

We bieden je een meeloopstage voor 5 dagen per week aan vanaf februari voor 5/6 maanden waarin je alles leert over die oh zo belangrijke candidate journey. Verder bieden we jou:

 • De kans om uit jouw stage te halen wat jij wil
 • Een persoonlijk ontwikkeltraject
 • Een MacBook in bruikleen
 • €500,- per maand op basis van vijf dagen per week
 • Een bruisende werkplek waar jij mede-gastheer/-vrouw van bent

Heb je vragen over de vacature? Neem dan contact op met Maudy (recruitment@frisseblikken.com).

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Top
X