Stagiair Talent Acquisition & Development

Stagiair Talent Acquisition & Development

Het aandeel van millennials op de werkvloer in Nederland blijft maar groeien. Deze generatie denkt, doet en waardeert anders. Wat zoeken zij in hun werk? Hoe verbind ik ze aan mijn organisatie? Dit zijn zomaar twee veelvoorkomende vragen van onze opdrachtgevers. Het vormt de kern van het werk van de Talent Acquisition & Development-experts. Vanuit verschillende expertisevelden helpen we organisaties met bijvoorbeeld ontwikkelingsprogramma’s, onboarding journeysof de implementatie van de nieuwste digitale tools.

Als stagiair Talent Acquisition & Developmenthelp je jouw collega’s die zich bezighouden met de genoemde thema’s. Allereerst zal je in worden gezet in de voorbereiding en/of uitvoering van projecten voor opdrachtgevers. Je denkt mee over inhoud of aanpak. Je bereidt trainingen of vergaderingen voor en zorgt dat alles op de juiste plek valt. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het verstevigen en ontwikkelen van de marktpositie van Frisse Blikken. Tot slot ben jij de schakel tussen de teams én verschillende lopende projecten. Hoe ga jij ervoor zorgen Frisse Blikkers van elkaar leren en blijven innoveren? Verder is er ruimte om op zoek te gaan naar jouw ideale project, zoals bijvoorbeeld het opzetten van een trainingsprogramma voor de groep stagiairs.

Een greep uit het takenpakket

 • Brainstormen over creatieve leerconcepten
 • Bedenken en uitvoeren van commerciële activiteiten
 • Designen van content voor projectmanagers
 • Vernieuwen en verbeteren onze visie op Learning & Development
 • Scherp houden van je team door teambuilding te organiseren

Droom

83% van alle studenten heeft de ambitie om zelf te ondernemen, maar weinig mensen grijpen daadwerkelijk de kans. Frisse Blikken is er om ondernemend talent en de nieuwe generatie te versnellen en daarmee organisaties te helpen. Als stagiair pluk je hier ook zeker de vruchten van, bijvoorbeeld in je persoonlijke ontwikkelprogramma.

Wat vragen we?

Deze stage heeft een relatief zelfstandige vorm, dit betekent dat je meer uit de stage haalt wanneer je zelf actief zoekt naar kansen en deze pakt. Een proactieve houding is daarom essentieel. Interesse in leren en ontwikkelen is een pré. Je weet jezelf gemotiveerd te houden door in nieuwe thema’s te duiken. Verder ben je:

 • Enthousiast over HR-vraagstukken
 • Flexibel en niet snel van je stuk
 • Organiserend sterk
 • Communicatief vaardig
 • Enthousiast over commerciële kansen binnen jouw propositie

Wat bieden we jou?

We bieden je een meeloopstage voor 4-5 dagen per week aan vanaf februari voor 5/6 maanden waarin je vaardigheden actief ontwikkelt en bouwt aan je professionele netwerk.  Verder bieden we jou:

 • De kans om uit jouw stage te halen wat jij wil
 • Een persoonlijk ontwikkeltraject
 • Een MacBook in bruikleen
 • €500,- per maand op basis van vijf dagen per week
 • Een bruisende werkplek waar jij mede-gastheer/-vrouw van bent

Heb je vragen over de vacature? Neem dan contact op met Claire (recruitment@frisseblikken.com).

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Top
X