Stage Koninklijke luchtmacht

De Koninklijke Luchtmacht is een modern en technologisch krijgsmachtdeel dat wereldwijd bijdraagt aan vrijheid, veiligheid en welvaart. Hiervoor beschikt de luchtmacht over hooggekwalificeerd personeel, vliegtuigen, helikopters en andere wapensystemen.

De Koninklijke Luchtmacht regelt stages op een iets andere manier. Je kan als student een aanvraag doen om daar stage te lopen en laten weten wat voor soort stage je zoekt. De student die interesse heeft om stage te lopen bij de luchtmacht, kan een mail met het bericht dat hij/zij een stage zoekt naar Adjudant Sjon Selles (HJ.Selles.01@mindef.nl) en ontvangt daarna een stageformulier wat hij/zij kan invullen. Lijkt het je interessant om hier dus een stage te lopen? Stuur dan snel een mail.

Zodra er een ‘match’ is zal Adjudant Sjon Selles opzoek gaan naar een mogelijkheid om de stage te realiseren.