Stage Boer & Croon – Marketing & Communicatie

Stage Boer & Croon – Marketing & Communicatie

Stage (Online) Marketing & Communicatie

Ben je op zoek naar een uitdagende communicatie- en marketingstage bij een inspirerend en hoog aangeschreven bedrijf? In een steeds sneller veranderende wereld is het een uitdaging om mensen goed betrokken en geïnformeerd te houden. Communicatie wordt steeds meer digitaal, dynamischer en sneller, en onze doelgroepen zijn continu in beweging. Daarom willen ook wij meer ‘social’ gedreven communiceren. Wij zoeken iemand die ons daarin kan helpen. Zit jij in het laatste jaar van je studie en wil jij een uitdagende marketing- en communicatiestage doen bij een toonaangevend bedrijf? Lees dan gauw verder! 

De organisatie 

Boer & Croon biedt een breed palet aan management oplossingen, zowel interim als vast, zowel ervaren leiderschap als jong talent. Daarom investeren wij in hechte netwerken, ontwikkelprogramma’s en samenwerking. Wij geloven in de kracht van aandacht. Luisteren. Reflecteren op de situatie. Leren en nieuwsgierig blijven. Verbinden. Door in lijn met de opdrachtgevers te werken komen we tot resultaat. Onze mensen realiseren op deze manier de beste oplossing. 

Wat ga je doen? 

Voor onze marketing- en communicatie afdeling zoeken wij een stagiair(e) die vanaf? september 2019 het team kan versterken. Wij zoeken iemand die van aanpakken weet. Die creatief is en die een kritische blik heeft. Als stagiair(e) bij Boer & Croon gaat er een digitale wereld voor je open. Je bent verantwoordelijk voor de social media: het bedenken en realiseren van content en het maken van plannen hiervoor. En het creëren van verschillende social media campagnes. Ook werk je aan een optimaal werkende website, goede vindbaarheid, plaats je blogs, vacatures en artikelen. En natuurlijk is het van belang dat de nieuwsbrieven de deur uit gaan. 

Kortom: 

 • Het beheren van de social media kanalen en social media campagnes;
 • Het bedenken van content en het creëren hiervan;
 • Vacatures, blogs, artikelen plaatsen en aanpassingen maken op de website;
 • SEO/SEA;
 • Je leert data te analyseren en evalueren om de volgende post/nieuwsbrief te verbeteren;
 • Het opstellen van een social media plan;
 • Het ondersteunen van de marketing- en communicatiemanager met o.a. events.

Functie eisen 

 • Je volgt op het moment een commerciële economie/marketing (hbo- of wo-)opleiding of iets vergelijkbaars;
 • Je hebt affiniteit en ervaring met digitale/social media (online, mobiel, video);
 • Uitstekende beheersing en schrijfvaardigheid van de Nederlandse taal;
 • Je bent creatief en analytisch onderlegd;
 • Je bent zelfstandig en proactief;
 • Je bent stressbestendig en resultaatgericht;
 • Je hebt een kritische en frisse blik op de toekomst.

Duur & vorm 

Het betreft een meewerkstage van 4-6 maanden vanaf 1 september 2019 (in overleg is een andere startdatum mogelijk). 

Wat bieden wij jou? 

 • Jong én enthousiast team
 • Fantastische mogelijkheid voor een leerzame meewerkstage;
 • Bij je eindscriptie werk je vier dagen actief mee in de organisatie;
 • Professionele maar informele sfeer;
 • Genoeg mogelijkheid om jezelf door te ontwikkelen; en
 • Gezellige vrijdagmiddag borrels!

 

Wil jij impact maken en positieve veranderingen realiseren?

Stuur voor 15 juli 2019 je cv en motivatie naar Alissa Haasjes,  a.haasjes@boercroon.nl

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Top
X