Omgevingsdienst Regio Utrecht

We zijn met steeds meer mensen in ons kleine land. Zo voeren we de druk op het milieu, onze omgeving en elkaar steeds verder op. Een goede omgevingsdienst is daarom onmisbaar voor elke gemeente. Wij zijn een proactieve, klantgerichte kennisorganisatie met een breed aanbod aan producten en diensten. Met elkaar zorgen we voor een gezonde, veilige en duurzame leefomgeving.

 

Wie zijn we en wat doen we?

De ODRU ondersteunt vijftien gemeenten bij de uitvoering van hun milieu- en omgevingstaken. Welke taken dat allemaal zijn, kun je hier zien. We doen ons werk met 160 vaste collega’s en een groot aantal inhuurkrachten. Wil je meer weten over de ODRU? Bekijk dan dit animatiefilmpje enons jaar 2020 in vogelvlucht. Hoe de organisatie is ingericht zie je hier.

Lijkt het jou ook leuk om bij de ODRU te komen werken? Kijk dan op https://www.odru.nl/organisatie/werken-bij/ of stuur een open sollicitatie naar hrm@odru.nl.