Impact Café x WMI: Afvalscheiden of afval vermijden?

Impact Café x WMI: Afvalscheiden of afval vermijden?

Afval lijkt ‘gewoon’ het eindpunt van onze consumptieketen, maar nu er in sommige derdewereldlanden hectares vol met de verfrommelde verpakkingen van onze wokgroenten liggen is het misschien toch tijd die consumptieketen te heroverwegen. Tegelijkertijd lijkt het nagenoeg onmogelijk om volledig afvalvrij te leven. Wat kan ik eraan doen als die stomme ‘biologische’ komkommer verpakt is in plastic? Moeten we afval vermijden of scheiden?

 

Deze laatste vraag staat centraal tijdens de vierde editie van het Impact Café, in samenwerking met de Werkgroep Maatschappelijk Initiatief van Perikles. Experts vanuit verschillende invalshoeken zullen discussiëren met elkaar en met het publiek onder leiding van niemand minder dan Marcel Bamberg, bekend van onder andere de Stadsstaat en TV Academy.

 

Datum: woensdag 22 mei 2019

Tijd: 19:45 – 21:30 (inloop vanaf 19:30)

Locatie: The Social Impact Factory, Utrecht

Toegang: gratis, kaartjes kunnen verkregen worden via het Facebook evenement.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Top
X