Duurzaamheidsweek (17-24 mei)

Duurzaamheidsweek (17-24 mei)

Aanstaande vrijdag begint de duurzaamheidsweek van Perikles. Van 17 mei t/m 24 mei zullen we jullie een kijkje geven in de verschillende vormen van duurzaamheid en hopen wij jullie op die manier meer bekend te maken met duurzaamheid. Houd vooral al onze social media kanalen in de gaten om op de hoogte te blijven van activiteiten, blogs en duurzame initiatieven in Utrecht. Hieronder vind je alvast een overzicht van de week.

Vrijdag 17 mei beginnen we de duurzaamheidsweek goed met het symposium dat het Research Project organiseert. Zij hebben zes weken lang onderzoek gedaan naar sustainable cities in Singapore en zullen hun bevindingen onder andere presenteren tijdens het symposium. Benieuwd hoe ze dit allemaal hebben gedaan? Kom dan vooral ook vrijdag middag om 16.00 uur naar het Louis Hartlooper Complex waar RP haar documentaire zal vertonen. Meld je hier aan!

Maandag 20 mei – dag in het teken van eten en voedselverspilling

Dinsdag 21 mei – dag in het teken van duurzame kleding

Woensdag 22 mei – dag in het teken van afvalscheiding en zero waste

Donderdag 23 mei – dag in het teken van beleidsmatige duurzaamheid

Vrijdag 24 mei – dag in het teken van je eigen invloed

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Top
X