Op woensdag 3 september van 15:00 tot 17:00 is een van de leukste markten van het jaar: de Perikles commissiemarkt! De commissiemarkt is de plek om te ontdekken welke commissies Perikles allemaal heeft. De commissies van Perikles organiseren veel verschillende activiteiten, van een studiereis georganiseerd door de Studiereis Commissie (StuCo) en weekendjes weg door de Weekendje Weg Commissie (WWC), tot sport activiteiten met de Activiteiten Commissie Sport (ACS) en feesten met de Feest Commissie (FeCo). Daarnaast kan je via de Werkgroep Maatschappelijk Initatief (WMI) je inzetten voor een maatschappelijk doel. Op de commissiemarkt staan vertegenwoordigers van de commissies van sv Perikles, allemaal in hun eigen kanaal, die vragen kunnen beantwoorden over wat commissiewerk inhoudt, wat de commissies het afgelopen jaar georganiseerd hebben, waarom zij zelf commissiewerk zijn gaan doen bij Perikles en waarom iedereen het zou moeten doen!

 

De commissiemarkt zal plaatsvinden via een, voor USBO-studenten openbaar, kanaal van Microsoft Teams genaamd ‘sv Perikles – Commissiemarkt’. Iedere USBO-student kan deelnemen aan dit kanaal door de ‘sv Perikles – Commissiemarkt’ te zoeken in Microsoft teams.