Module 2 B&O Klassieken Rechtvaardigheid duurt het langst?!

Rechtvaardigheid duurt het langst?!

Lieve Periklessers! Zoals ieder jaar gaat de module van B&O Klassieken weer van start, dit jaar via Microsoft Teams. Deze module is een verbredende collegereeks, waarbij er meer verdiepend op de leerstof wordt ingegaan. Wij hebben er samen hard aan gewerkt om ook dit jaar een leuke module neer te zetten. Zo komt er een gastspreker langs, gaan we met elkaar in debat over rechtvaardigheidsvraagstukken en bespreken we utopische en dystopische samenlevingen. Deze module is onderdeel van honoursactiviteiten die Perikles aanbiedt. Wanneer je deze module afrondt, zal je een certificaat en een aantekening op je diploma krijgen. Heb jij een groot rechtvaardigheidsgevoel, ben je benieuwd hoe en of oude filosofie toegepast kan worden op het hedendaagse leven of wil je gewoon meer te weten komen over de stof die bij B&O klassieken wordt behandeld? Meld je dan nu aan voor de module ‘Rechtvaardigheid duurt het langst?!’ via svperikles.nl/inschrijvingen!

De bijeenkomsten zijn op de volgende data:

Woensdag 9 december van 13:30-15:15
Vrijdag 18 december van 14:15-16:00
Dinsdag 12 januari van 17:15-19:00
Dinsdag 19 januari van 15:00-16:45
Vrijdag 29 januari van 11:00-12:45