ACE Brusselreis 5 juni

ACE Brusselreis 5 juni

Brussel… de stad van de chocolade, de wafels, en witlof (witlof? Ja, witlof). Maar dit jaar ook de bestemming van de ACE Buitenlandreis! In een tijdreis door de geschiedenis van de EU neemt de ACE je mee naar de factohoofdstad van deze gigantische supranationale organisatie. Deze dag staat in het teken van het huidige reilen en zeilen van de EU, dus naast een bezoek aan het Europees Parlement duiken we ook in het Huis van de Europese Geschiedenis. Om de werkelijke – en tegelijkertijd onwerkelijke – wereld van vóór de EU te ontdekken brengen wij ook een bezoek aan het Fort van Breendonk, een van de best bewaarde doorvoerkampen van de Tweede Wereldoorlog. Heb jij interesse in een interessante, indrukwekkende en vooral educatieve dag? Ga dan snel naar www.svperikles.nl/inschrijvingen/ en meld je aan! (Voor kosten en andere informatie: zie het Facebook evenement)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Top
X