Aanmelden Buddysysteem semester 1

Aanmelden Buddysysteem semester 1

Het is vanaf nu mogelijk om je aan te melden als buddy voor de internationale studenten die in het eerste semester aan USBO komen studeren. Bij het buddysysteem koppelen we Nederlandse studenten aan internationale studenten. Als buddy help je je buddy met vragen, maar je kunt natuurlijk ook samen leuke dingen doen! Daarnaast is het een hele leuke manier om meer te leren over een ander land en andere cultuur. Lijkt het jou leuk om internationale studenten te helpen door hen wegwijs te maken in Utrecht en op de universitieit, en wil je hen graag een warm welkom geven? Stuur dan een mailtje naar onderwijs@svperikles.nl en wordt onderdeel van het buddysysteem!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Top
X